Kiiresti leiate oma rattad ja rattad

Mobiilsuslahendused

Laske end inspireerida meie klientide hinnangutest ja soovitustest.

Loe veel

Rakendusvaldkonnad

Tutvuge meie mitmekülgsete valdkonnalahendustega.

Loe veel

Tooteperekonnad

Vaadake meie tippkvaliteediga rullikuid ja rattaid.

Loe veel

Meie kohta

We’ve kept the world turning - for more than 100 years

Rohkem teavet

Mõistete selgitused

Tootlikuse tõstmine

Pilnīga TENTE riteņu un riteņpāru pasaule

"Labāka mobilitāte. Labāka dzīve." - Iedvesmojot mūs virzīt jūs uz priekšu ar mūsu mobilitātes risinājumiem!

Riteņu un riteņu serviss visā pasaulē

Mūsu riteņi un riteņi nodrošina lielāku mobilitāti, tādējādi uzlabojot jūsu darba apstākļus un ļaujot jums nodrošināt labāku dzīves kvalitāti. Jau vairāk nekā 100 gadus mēs nodarbojamies ar riteņu un riteņu ražošanu.

Kopš pirmās uzņēmējdarbības uzsākšanas 1923. gadā Wermelskirhenes Tente rajonā, mēs esam nepārtraukti auguši un šodien esam pārstāvēti visos piecos kontinentos.

Kā liels riteņu ražotājs esam ieguvuši izcilu pozīciju tirgū, pateicoties mūsu augstas kvalitātes produktiem, lielajai pieredzei un inovatīviem individuāliem risinājumiem. No iepirkumu ratiņiem un aprūpes gultām līdz pacēlājiem tonnām smagu preču pārvadāšanai - mums ir piemērots risinājums ikvienai prasībai.
Individuāli risinājumi pēc individuāla pasūtījuma no TENTE - riteņu ražotājiem

Riteņi un riteņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, cietas gumijas vai sintētiskiem savienojumiem. Savā darbībā mēs vienmēr domājam par nākotni un lielu nozīmi piešķiram uz nākotni vērstai ilgtspējīgai ražošanai, kā arī videi draudzīgu materiālu izmantošanai. Papildus izstrādājumu kvalitātei mēs pievēršam uzmanību arī pievilcīgam dizainam. Mūsu riteņi ir saņēmuši vairākas dizaina balvas.

Ja vēlaties iegādāties riteņus vai riteņus, kas paredzēti īpašām prasībām, mēs arī esam īstais partneris. Mūsu pieredzējušie inženieri var izstrādāt īpašus risinājumus, kas precīzi atbilst jūsu idejām. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem vai jūs interesē pēc pasūtījuma izgatavots produkts, lūdzu, sazinieties ar mūsu draudzīgo apkalpošanas personālu. Mēs ceram palīdzēt jums palielināt mobilitāti!