Ми регулярно допомагаємо вам знайти правильний ролик

Гарні колеса не лише на словах, але й на ділі.З точним аналізом пристрою та умовами навколишнього середовища ви швидко та легко знайдете ідеальний ролик для вашої спеціальної сфери застосування.

Внаслідок різних сфер застосування не існує єдиного засобу вибору ролику, який вам потрібен. Однак існує тісний взаємний зв'язок між багатьма вимогами. Дві діаграми на зворотній сторінці ілюструють це за допомогою прикладу пристрою та роликів для транспортного обладнання. В наступному розділі про виріб надається загальний перегляд всіх роликів TENTE, відібраних згідно основним їх сферам застосування. Всі наявні компоненти виробу наводяться у стандартних комбінаціях. Ми розробили логічну систему, щоб полегшити процес вибору. Система перераховує всі властивості ролика TENTE за допомогою послідовності із літер та цифр.

Звичайно, наші менеджери з обслуговування клієнтів та з продаж допоможуть у виборі роликів або просто оберуть належний ролик для вас.
матеріал

Жоден матеріал ролику не задовольнятиме всі вимоги в рівній мірі.


Більше інформації

Фактори, які задають тенденцію

Не всі ролики зроблені однаковими. Вони повинні задовольняти певні вимоги, які залежать від пристрою. Вибір ролику, який пасує, залежить від багатьох різних критеріїв.


Більше інформації

Хімічна стійкість

Чим точніше ви знаєте за яких умов навколишнього середовища будуть використовуватися ваші ролики, тим більш конкретно ви зможете узгоджувати їх з відповідними умовами.


Більше інформації

Підшипник колеса

Будь-який ролик нічого не вартий без високоякісних підшипників.Тому ми радимо користуватися підшипниками, які будуть оптимальними для даного конкретного випадку та зможуть гарантувати необхідний запас міцності.


Більше інформації

Шарнірний підшипник

Маневреність та гнучкість - це найбільш важливі переваги у використанні майже кожного ролику. Від шарнірного підшипнику залежить наскільки легко та без тертя працює ролик.


Більше інформації

Кріплення

Оптимальний тип арматури вирішується згідно функціонального призначення вашого продукту та ефективністю вашого виробництва. З випробуваними та інноваційними концепціями, TENTE надає оптимальне рішення для кожної вимоги...


Більше інформації