Гумові колеса

Тихе рішення навіть на не рівних поверхнях: тихі гумові колеса.У деяких ситуаціях серед характеристик зменшення шуму ролика є такі важливі, як маневреність та здатність витримувати навантаження. Коли супермаркети отримають товари вночі, наприклад, сон місцевих жителів не може бути порушений тріскотінням та брязканням транспортних візків. Саме тому гумові колеса були передбачені протягом тривалого часу в якості стандарту для роликів TENTE для транспортних систем, а також для компонентів апаратури. Завдяки амортизатору, виготовленому з комірчастого поліуретану або еластичної твердої гуми, вони дозволяють переміщувати товари та матеріали тихо навіть на не рівних поверхнях. Чудові характеристики підвіски забезпечують еластичним, стійким до удару рухом, таким чином гумові колеса тихо поглинають удари та вібрації.

Гумові колеса мають малий опір коченню та у той же самий час невимогливі до підлоги. Наші інженери значною мірою усунули сліди від контакту, це означає, що навіть після того, як залишити на одному місці протягом тривалого часу наші сірі, електропровідні гумові колеса від TENTE, вони не залишають непривабливих слідів на світлій підлозі. Тільки якщо вони використовуються на не обробленій природній поверхні або при застосуванні агресивних миючих засобів, можуть виникнути сліди, але їх можна легко усунути стандартними миючими засобами. Наш персонал з радістю надасть вам рекомендації щодо цього.
Наявні матеріали відрізняються щодо здатності витримувати навантаження, характеристик захисту підлоги, опору обертанню та зносу. Взагалі, гумові колеса не можуть витримувати такі важкі навантаження, як пластмасові колеса та зазнають більшого зносу при постійному навантаженні, цьому необхідно запобігати з еластичними матеріалами. Якщо ви бажаєте поєднувати властивості твердого колеса з властивостями амортизації м'яких гумових коліс, TENTE також тут може надати рішення: наше гібридне колесо складається з твердої нейлонової покришки з м'якою гумовою серцевиною.
Будь-ласка, зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші гумові колеса. Ми з радістю надамо вам допомогу та рекомендації, як обрати виріб, який найкраще пасує вашим потребам.

Перейти в наш асортимент продукції TENTE